. . .
łazienka

Dodatki i akcesoria to elementy, które mogą znacząco zmienić charakter każdego wnętrza. Dobrze dobrany kolor ręczników czy dywaników łazienkowych potrafi sprawić, że nasza łazienka nabierze eleganckiego lub designerskiego charakteru. Jakie akcesoria łazienkowe są niezbędne?

Kubek na szczoteczki

To niezwykle funkcjonalny dodatek ułatwiający organizację przestrzeni łazienkowej. Szczoteczki do mycia zębów zawsze są pod ręką i nie leżą nieestetycznie pod lustrem czy na umywalce. Wzorów i kolorów jest wiele, więc z pewnością znajdziemy produkt dostosowany do indywidualnych potrzeb – te eleganckie wykonane są głównie ze szkła lub metalu.

Mydelniczki i dozowniki mydła

Ceramiczne albo szklane, o przeróżnych kształtach i kolorach. Mydelniczki i dozowniki na mydło to niezbędne akcesoria łazienkowe. Często sprzedawane są w zestawach z kubkiem na szczoteczki, co pozwala na wybranie spójnych estetycznie produktów.

Kosz na śmieci

Przyda się zawsze, bez względu na płeć i wiek użytkowników łazienki. Różne wielkości i kształty w bogatej ofercie sklepów z akcesoriami łazienkowymi sprawiają, że wybranie produktu, który idealnie pasował będzie zarówno do przestrzeni łazienki, jak i naszego gustu to nie problem.

Haczyki na ręczniki

Zwykle potrzebujemy ich przynajmniej paru. Powinny znajdować się w przy każdym z miejsc, w którym korzysta się z wody – przy wannie, prysznicu i umywalce. To zdecydowanie funkcjonalne rozwiązanie, które minimalizuje pomylenie ręczników przez użytkowników łazienki. Haczyki stalowe wyglądają niezwykle designersko i stylowo.