. . .

Funko POP! Anime to seria figurek POP! Vinyl, która nawiązuje ściśle do tematyki anime. Znajdziesz tutaj przeróżne figurki, przedstawiające zarówno główne postacie z różnych uniwersów, jak i zwierzęta (np. Tokoyami). Figurki funko POP! z tej kategorii nawiązują do najpopularniejszych anime w Polsce. Na pewno każdy fan znajdzie u nas coś, co go zachwyci!

Figurki Funko POP! Anime

Figurki POP! Anime, które oferuje nasz Geek sklep Dystrykt Zero, wykonane są z wysokiej jakości vinylu. Zapakowane są w ozdobne, estetyczne pudełko z okienkiem, przez które widać figurkę. Ich niewątpliwą zaletą jest jak najwierniejsze odwzorowanie postaci z konkretnego anime, z utrzymaniem charakterystycznej stylistyki Funko POP!. Duże głowy i wielkie, czarne oczy, a także przeróżne pozy oraz przede wszystkim dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal sprawiają, że będą idealnym pomysłem na prezent dla każdego fana anime. Oferujemy najlepsze figurki Funko POP! Anime z takich serii, jak Dragon Ball, Evangelion, My Hero Academia, Cowboy Bebop czy Tokyo Ghoul. Te urocze figurki sprawią radość osobom w każdym wieku. Próbujesz zaszczepić w swoim dziecku miłość do anime? A może szukasz czegoś na prezent dla fana serii Dragon Ball Z? W tej kategorii znajdziesz coś, co ucieszy każdego!

Figurki Funko POP! z różnych uniwersów

Oferujemy także inne figurki Funko POP!, nawiązujące do komiksów, seriali, filmów oraz gier. W naszym szerokim asortymencie znajdziesz między innymi figurki POP! z Gry o Tron, Harrego Pottera, uniwersum Marvela czy DC Comics. Zapraszamy! Wszystkie figurki, które oferujemy, są niezwykle starannie wykonane i wiernie odwzorowują postacie – nie sposób ich nie poznać! Figurki POP! przedstawiają Twoich ulubieńców w różnych pozach – jak np. Hermionę Granger z różdżką czy na balu z części Czara Ognia.