. . .
Jakie są rodzaje bram garażowych?

Każdy posiadacz auta powinien również zdecydować się na posiadanie garażu. Aby jednak garaż skutecznie chronił nas samochód, niezbędna jest odpowiednia brama garażowa. Dobre bramy garażowe w Poznaniu kupimy bez najmniejszych problemów. Zastosowanie bram garażowych jest obecnie bardzo powszechne. Zalety bramy garażowej są bardzo różne. Zanim jednak do nich przejdziemy, skoncentrujemy się na rodzajach bram garażowych.

Bramy segmentowe

Obecnie takie bramy garażowe cieszą się największą popularnością. Zalety bramy garażowej tego rodzaju to przede wszystkim ogromna oszczędność miejsca. Dlatego bramy segmentowe poleca się wszystkich tym posiadaczom samochodów, przed domem których nie ma zbyt wiele wolnego miejsca. Bramy segmentowe są niezastąpione również wówczas, gdy podjazd jest bardzo krótki.

Bramy uchylne

Zastosowanie bram garażowych tego typu również jest dość częste. Decydując się na taką bramę, należy jednak pamiętać, że potrzebuje ona dość sporo miejsca. Nie sprawdzi się w związku z tym w przypadku niewielkich podjazdów.

Bramy rolowane

Zasada ich działania podobna jest do działania rolet okiennych. Takie rolety to wysoki komfort użytkowania. Decydując się na taką bramę, musimy od razu zakupić napęd elektryczny. To brama bardzo estetyczna.

Jaki jest koszt bramy garażowej? Wszystko uzależnione jest od tego, na jaką bramę się zdecydujemy. Osoby, które interesują bramy garażowe w Poznaniu odsyłamy do naszego innego tekstu. Koncentrujemy się w nim na tym, dlaczego garaż jest dobrym rozwiązaniem.