. . .

Podróżując w pojedynkę nie potrzeba kilkupokojowego apartamentu o rozległej powierzchni. Mieszkaniem stworzonym dla singli jest kawalerka, a ta wymarzona czeka na Ciebie w Kołobrzegu. Apartament wykończony w wysokim standardzie, z wykorzystaniem naturalnych materiałów, wysokie walory architektoniczne budynku zlokalizowanego 750m od morza, strefa relaksu przeznaczona do wyłącznego użytkowania mieszkańców. To wszystko jest w zasięgu Twojej ręki.

Kołobrzeg to wyjątkowe nadmorskie miasto, a każde nasze mieszkanie w pełni oddaje jego niepowtarzalny klimat. W inspirowanych naturą apartamentach usłyszysz szum morza i poczujesz ciepło piasku ogrzewanego promieniami słońca.

Duża kawalerka czy małe mieszkanie dwupokojowe w Kołobrzegu?

Marzysz o małym mieszkaniu, przytulnej kawalerce w nadmorskim Kołobrzegu? A może potrzebujesz osobnego miejsca do pracy i odpoczynku? Wybierz mieszkanie odpowiednie dla Twoich potrzeb. Jednopokojowe mieszkania to pokój z aneksem kuchennym o powierzchni od 19m2 do 38m2. Funkcjonalny układ poszczególnych stref kawalerki zapewnia swobodę poruszania się nawet po tej o najmniejszym metrażu. Wnętrze urządzono tak, aby pełniło funkcję salonu, komfortowego miejsca do pracy i przytulnej sypialni.

Mieszkania dwupokojowe to powierzchnia między 34 a 40m2. Za sprawą jednej ściany powstaje sypialnia, oddzielona od dziennego pokoju z aneksem kuchennym. Jeśli dwa pokoje, to jednak zbyt duży metraż, ale potrzebujesz osobnego miejsca na sen, kawalerka z antresolą, to idealne rozwiązanie.

Kołobrzeg – apartamenty na sprzedaż wykończone pod klucz

Małe dwupokojowe mieszkanie idealne dla singli, czy kawalerka – w Kołobrzegu znajdziesz swoje wymarzone miejsce. Nickel Development to doświadczony deweloper, który oferuje apartamenty inwestycyjne nad morzem wykończone pod klucz. Nowoczesna aranżacja wnętrz, wysokiej jakości materiały i wspaniała lokalizacja nad Bałtykiem sprawiają, że każdy dzień w tym miejscu jest wyjątkowy.