. . .

Mieszkania trzypokojowe w Dąbrówce są rozwiązaniem dla singli, par i rodzin, które poszukują własnego lokum od dewelopera. Nowoczesne Osiedle Księżnej Dąbrówki to inwestycja Nickel Development, firmy z długą tradycją na wielkopolskim rynku. W ofercie nowych mieszkań na sprzedaż znajdują się między między innymi przestronne, trzypokojowe apartamenty. Wygodna lokalizacja pod Poznaniem oraz atrakcyjna cena sprawiają, że każdy może zrealizować marzenie o własnym lokum. Wśród udogodnień dla mieszkańców znajdują się:

  • place zabaw dla dzieci i zielone skwery,
  • garaże, wiaty i miejsca parkingowe naziemne,
  • ogródki,
  • wózkownie, rowerownie oraz komórki lokatorskie.

Mieszkanie pod Poznaniem niesie ze sobą wiele korzyści. Świeże powietrze i otoczenie zieleni stanowią doskonałe warunki do życia, oraz rozwoju dla dzieci. Doskonała komunikacja ze stolicą Wielkopolski to łatwy dojazd do szkoły i pracy. W ofercie znajdują się mieszkania pod klucz, dzięki czemu realizacja marzenia o własnej nieruchomości będzie jeszcze szybsza.

Mieszkania trzypokojowe Dąbrówka – dobra inwestycja

Mieszkania na sprzedaż w Dąbrówce to doskonała inwestycja w przyszłość. Godny zaufania deweloper, atrakcyjna lokalizacja oraz cena, jak również udogodnienia dla mieszkańców sprawiają, że single, pary oraz rodziny wybierają przeprowadzkę pod Poznań. Trzypokojowe mieszkanie w Dąbrówce z aneksem kuchennym lub kuchnią, z tarasem bądź balkonem jest w zasięgu ręki. Warto poznać zalety przeprowadzki na Osiedle Księżnej Dąbrówki.

  • Szybka przeprowadzka. Trzypokojowe mieszkanie pod klucz to doskonała opcja dla osób, które chcą zacząć nowe życie we własnym mieszkaniu natychmiast.
  • Bliskość centrum. Dzięki położeniu koło Poznania można odpocząć od zgiełku, oraz w razie potrzeby szybko dotrzeć do miasta.
  • Zielona okolica. Dąbrówka położona jest w otoczeniu zielonych terenów rekreacyjnych.
  • Doświadczony deweloper. Budowane przez nas mieszkania, dzięki długoletniemu doświadczeniu w branży są funkcjonalne i wygodne.