. . .
dywan boho w salonie

Styl boho w aranżacji wnętrz pojawił się jeszcze w ubiegłym stuleciu. Był bardzo modny w latach 90., dzisiaj został odkryty na nowo. Wnętrza w stylu boho są częściowo inspirowane Orientem, bardzo kolorowe. Można w nim niemal dowolnie łączyć różne faktury i wzory. Jedną z cech, które są charakterystyczne dla stylu boho to naturalne materiały. W stylu boho bardzo pożądane są tkaniny. Urządzając mieszkanie w stylu boho koniecznie musimy kupić dywan boho.

Jakie są dywany w stylu boho?

We wnętrzu,w  którym znajdą się dywany w stylu boho od razu robi się cieplej i przytulniej. Bardzo popularne są we wnętrzach dywany wełniane boho. Dywany wełniane boho doskonale wpisują się w ten styl, gdyż stawia on na dodatki wykonane z naturalnych materiałów. Dywany wełniane boho sprawdzą się praktycznie w każdym wnętrzu, nie tylko w tym, które urządzono w stylu boho. Dywany nowoczesne boho mają dość różnorodną kolorystykę. Dywany nowoczesne boho mają nie tylko orientalne desenie i kolory charakterystyczne dla krajów Bliskiego Wschodu. Więcej na ten temat można przeczytać w artykule „Wnętrza w stylu boho”.

Jakie dywany w stylu boho warto kupić?

Dywany w stylu boho muszą być kolorowe. Mogą być utrzymane w kolorach ziemi, czyli w brązach, beżach, zieleniach. Dywany w stylu boho mogą być utkane tylko w dwóch, trzech kolorach, ale dywan boho może też być o wiele bardziej kolorowy. Dywan boho monochromatyczny najczęściej ma geometryczne desenie. Dywany w stylu boho można bez trudu dostać w sklepach stacjonarnych lub internetowych.