. . .

Tapety Harlequin niewątpliwie stanowią ciekawą alternatywą dla malowanych zwykłą farbą ścian. Wśród wielu różnorodnych propozycji znajdują się nowoczesne wzory, te charakterystyczne dla lat 50-tych i 60-tych, a także motywy roślinne – znamienne dla stylu angielskiego. Tapety Harlequin to także obrazy prezentujące wzory geometryczne, stylistykę nawiązującą do stylu Art Deco, a także propozycje zaprojektowane z myślą o najmłodszych. Dzięki tak licznym wzorom zaprojektuje się oryginalne, a także szykowne wnętrze. Tapety Harlequin, oprócz bogatej palety designerskiej, uznaje się również za te z górnej półki. Występują one w formie fizelinowej, winylowej, jak i papierowej. W zależności od modelu mają one ponadto różne wykończenia, wśród których należy wymienić:

  • tłoczenia,
  • kryształki,
  • różnorodne, wyczuwalne w dotyku struktury,
  • specjalne, metaliczne efekty.

Na sukces tapet Harlekin składa się wiele czynników. Jednym z nich są znani projektanci współpracujący z tą marką i mający duży wpływ na finalną prezencję produktu. Należą do nich między innymi Orla Kiely, czy też Clarissa Hules.

Oryginalne i wysokiej jakości tapety Harlequin

Producent tapet Harlequin znany i doceniany jest zarówno na terenach krajów europejskich, jak i na całym świecie. Firma założona została już w latach 60-tych w Wielkiej Brytanii – od tego czasu zdążyła zdobyć zaufanie wielu klientów i umocnić swój wizerunek oraz pozycję na rynku. W sposób wszechstronny podeszła ona do wzornictwa bardziej klasycznego, jak i tego nowoczesnego, spełniając tym samym oczekiwania osób o odmiennym guście.

Tapet Harlequin nie da się jednoznacznie zaszufladkować. Każda z propozycji jest unikalna – zarówno pod względem zastosowanej kolorystyki, jak i oryginalnego wzornictwa. Wśród wielu propozycji nie zabrakło tapet z ornamentami, motywem roślinnym, z prostymi kształtami geometrycznymi, jak i minimalistycznymi wzorami, które obecnie cieszą się niesłabnącą popularnością. Dzięki temu Harlequin tapety mogą zarówno grać pierwsze skrzypce w aranżacjach, gdzie postawiono na minimalistyczne, monochromatyczne meble, jak i też stanowić atrakcyjne tło dla wymyślnych ozdób.

Któraś z tapet Harlequin w szczególności zwróciła Twoją uwagę? Możesz zatem zapoznać się z informacjami na jej temat, które znajdują się przy każdym modelu. W celu doprecyzowania zamówienia zachęcamy do skontaktowania się z nami – dane kontaktowe znajdują się na stronie.  Sprawdź salon tapet w Warszawie