. . .

Pod nazwą auta premium można skategoryzować nie tylko segment premium, ale również nowoczesne i bogato wyposażone modele producentów znanych marek Do takich zaliczyć można z pewnością producentów, których większość osób kojarzą się z luksusem, czyli oferują nie tylko dobrze wyposażone modele, ale przede wszystkim warianty z wyższej półki cenowej. Jaką ofertę dla osób zainteresowanych pojazdami wyższej klasy, luksusowych marek przygotowała wypożyczalnia samochodów premium? 

Co to jest samochód klasy premium, a czym jest marka premium?

Samochody premium — co to znaczy? Wypożyczalnia samochodów luksusowych to nazwa, którą można rozumieć dwojako. Określenie „premium” może dotyczyć bogato wyposażonych limuzyn zakwalifikowanych do klasy F. Są to pojazdy z najlepszymi z dostępnych wyposażeń, mocnymi silnikami i doskonałymi podzespołami.

Jednak coraz częściej zakłada się, że wynajem aut premium jest po prostu możliwością skorzystania z nowoczesnych modeli luksusowych marek, których pojazdy kojarzone są z wysoką ceną w porównaniu do innych modeli z tego samego segmentu. Do takich można zaliczyć np. BMW, Mercedes, Volvo czy Lexus. Jeśli interesuje Cię takie rozwiązanie, zobacz jak kształtuje się wynajem długoterminowy aut premium.

W ofercie wypożyczysz współczesne modele premium:

  • BMW X1,X3, X4 , X5 i X6, a także BMW serii 2, 3 i serii 5,
  • Mercedes CLA, C220, E, GLC,
  • Lexus ES, NX, RX,
  • Volvo XC60.

Czy warto wypożyczyć samochód klasy/marki premium?

Wynajem długoterminowy samochodów luksusowych jest świetnym rozwiązaniem dla każdego, komu zależy na wysokim komforcie związanym z możliwością użytkowania nowoczesnego samochodu znanej z niezawodności marki. To również opcja dla osób, które na co dzień poruszają się limuzynami i przy zmianie samochodu nie chcą wybierać segmentu niższego niż  F.

Finalnie, wynajem długoterminowy samochodów luksusowych pozostaje nadal bardziej atrakcyjny cenowo niż finansowanie zakupu ze środków własnych, a jeśli prowadzi się firmę, ratę abonamentową można odliczyć od podatku! Samochody premium w wynajmie długoterminowym są zatem sposobem na użytkowanie takiego pojazdu jak swojego, przez okres nawet do pięciu lat w zamian za cykliczne regulowanie rat abonamentowych. Wysokość opłat uzależniona jest nie tylko od marki i klasy pojazdu, ale również wybranych opcji dodatkowych i deklarowanego limitu kilometrów.

Jeżeli interesuje Cię sprawdzona wypożyczalnia samochodów luksusowych — zobacz, jakie marki oferuje nasza flota. Gwarantujemy, że wynajem długoterminowy to czysta przyjemność!