. . .
Zabieg powiększania ust

Zdaniem wielu kobiet, ich kobiecość bardzo mocno podkreślają wyraziste usta. Powiększanie czy modelowani ust to zabieg, który cieszy się coraz większą popularnością.

Gdzie wykonać zabieg powiększania ust?

Modelowanie ust jest zabiegiem bardzo popularnym, ma go więc w ofercie niemal każdy gabinet kosmetyczny. Taki zabieg dostępny jest także w Poznaniu. Gabinety, w których taki zabieg jest wykonywany można znaleźć na przykład w internecie. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę frazę powiększanie ust Poznań, aby po upływie kilku sekund otrzymać sporę listę gabinetów. Warto jednak pamiętać, że najbardziej spektakularny efekt można osiągnąć pod warunkiem, że powiększanie ust Poznań wykonane zostanie w sprawdzonym gabinecie.

Jakie efekty można uzyskać?

Powiększanie ust Poznań jest zabiegiem wykonywanym preparatami z kwasem hialuronowym. To zabieg, który mogą wykonać kobiety niezadowolone z wielkości swych warg. Również kobiety, które narzekają na ich asymetrię, mogą na taki zabieg się zdecydować. Ostrzykiwanie kwasem hialuronowym jest zabiegiem, który pozwala uzyskać usta idealnie pasujące do twarzy. Zawsze jest on poprzedzony szczegółowym wywiadem. Specjalista zapyta nie tylko o schorzenia, które są przeciwwskazaniem do zabiegu, ale także o oczekiwania, co do wyglądu ust po zabiegu. Przeciwwskazania to: opryszczka, ciąża, karmienie piersią, choroby układu immunologicznego. Przez 3 dni po zabiegu należy unikać kąpieli słonecznych, także tych w solarium. Nie wskazana jest także wizyta w saunie. Zabieg jest bezbolesny.