. . .
Jakie bramy garażowe mamy do wyboru?

Jeśli chcemy, aby nasze auto było bezpieczne i skutecznie chronione przed czynnikami atmosferycznymi, nie chcemy w zimie skrobać szyb i odśnieżać samochodu, koniecznie trzeba zdecydować się na garaż. By jednak spełniał swoją rolę, musi być wyposażony w wysokiej jakości bramę garażową. Koszt bramy garażowej jest uzależniony od rodzaju bramy. Różne są również zalety bramy garażowej. Zobaczmy, jakie bramy garażowe są dzisiaj dostępne.

Bramy segmentowe

Zastosowanie bram garażowych tego rodzaju jest dzisiaj bardzo częste. Wszystko dlatego, że bramy segmentowe nie potrzebują wiele miejsca. Są więc idealne, jeśli podjazd jest krótki bądź wychodzi bezpośrednio na ulicę. Takie zalety bramy garażowej sprawiają, że takie bramy garażowe są bardzo cenione.

Bramy uchylne

Takie bramy garażowe w Poznaniu kupimy bez problemy. Decydując się na nie, należy jednak pamiętać, że potrzebują one naprawdę dużo miejsca. Jeśli podjazd jest mały, taka brama garażowa w ogóle się nie sprawdzi.

Bramy rozwieralne

To najstarszy typ bram garażowych. Obecnie producenci raczej rzadko wprowadzają je do swojej oferty. Decydując się na taką bramę, musimy liczyć się z koniecznością jej zamawiania. Taka brama wiąże się również z koniecznością zapewnienia sporej ilości miejsca. UWAGA: w bramach rozwieralnych nie zawsze możliwe jest zamontowanie napędu elektrycznego.

Bramy garażowe w Poznaniu to szereg modeli różniących się sposobem otwierania i funkcjonalnością. W związku z tym koszt bramy garażowej jest różny. Tych, którzy zainteresowani są tym tematem zachęcamy do przeczytania naszego innego artykułu.