. . .

Masz problem z niszczeniem przedmiotów lub załatwianiem się Twojego pupila w niedozwolonym miejscu? Sprawdź koniecznie, jakie odstraszacze na psy oferuje nasz internetowy sklep zoologiczny. Odstraszacz psów z naszej oferty ma zapach bardzo silny dla psiego nosa, ale łagodny dla Twojego zmysłu węchu. Możesz mieć pewność, że pomoże Ci uporać się z niektórymi zachowaniami Twojego pupila. Sprawdź, jakie produkty znajdziesz w tej kategorii!

Skuteczne odstraszacze na psy w formie sprayu

Oferujemy bezpieczne dla zdrowia preparaty odstraszające psy w wygodnej do aplikacji formie sprayu. Zawierają one nieprzyjemną dla psów i kotów mieszankę kwasów tłuszczowych i olejków eterycznych, która skutecznie zniechęca psy do przebywania w jej pobliżu. Odstraszacze psów możesz stosować bez obaw również w domu. Możesz bez strachu spryskać nimi meble, buty i inne przedmioty. Dzięki intensywnemu dla psiego nosa zapachowi, pupil szybko ochotę na kontynuowanie niszczycielskich zabaw. Mocny odstraszacz psów możesz również wykorzystać w miejscu, w którym regularnie załatwia swoje potrzeby fizjologiczne. To dobry pomysł na szybkie oduczenie szczenięcia do załatwiania się w domu.

Preparat odstraszający psy – granulat

W naszym sklepie znajdziesz również skuteczne środki odstraszające psy w wygodnej formie granulek. Możesz rozrzucić je po ogrodzie np. przy rabatach i tym samym zniechęcić psa do kopania w tym miejscu i deptania roślin. Granulat to preparat na sikające psy, który jest bezpieczny dla roślin i otoczenia. Dzięki niemu szybko zniechęcisz psy do podlewania Twoich roślin. Odstraszacz psów do ogrodu jest bardzo trwały i wydajny. Dostępny jest  w wiaderkach o dużej pojemności – wygodny w rozprowadzeniu, wystarczy rozrzucić garść granulek po wybranym miejscu.

Co jeszcze znajdziesz w naszej ofercie?

Skuteczny odstraszacz psów nie jest jedynym z preparatów, które mogą wspomagać terapię behawioralną Twojego podopiecznego. Oferujemy również inne preparaty dla psów, takie jak np. środki uspokajające dla psa, czy spraye, które mogą sprawić, że adaptacja psa przebiegnie szybciej i efektywniej.

Sprawdź koniecznie, co oferuje nasz sklep zoologiczny. Znajdziesz w nim wszystko to, co niezbędne do zachowania perfekcyjnego zdrowia Twojego pupila – zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą, która obejmuje akcesoria, zabawki, karmy, szelki, smycze i inne produkty, których potrzebuje Twój pies!