. . .
Powiększanie ust: popularny zabieg poprawiający urodę

Nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej radzą sobie dzisiaj z wieloma mankamentami urody. Zabiegi medycyny estetycznej są obecnie coraz bardziej popularne. Do tych, które wybierane są naprawdę bardzo często należy modelowanie ust kwasem hialuronowym.

Co warto widzieć o tym zabiegu?

Modelowanie ust kwasem hialuronowym czy korekta kształtu ust to zabiegi, które dzisiaj proponuje kosmetologia estetyczna. Zabiegom tym mogą poddać się osoby, które narzekają na asymetryczne usta, które są niezadowolone z ich wielkości. Wypełnianie ust to zabieg, który doda im objętości. Korekta kształtu ust lub wypełnianie ust należą do zabiegów, które wymagają użycia kwasu hialuronowego. Kosmetologia estetyczna do zabiegów tych wykorzystuje bardzo różne rodzaje wypełniaczy na bazie tego kwasu. Wymarzony efekt przyniosą zabiegi medycyny estetycznej wykonane przez doświadczonego kosmetologa w sprawdzonym gabinecie kosmetycznym.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Powiększanie ust lub korekta kształtu ust to zabiegi bezpieczne, jeśli wykonane zostaną w sprawdzonym gabinecie przez specjalistę kosmetologa. Ostrzykiwanie kwasem hialuronowym jest bezpieczne, gdyż kwas ten naturalnie występuje w organizmie. Modelowanie ust kwasem hialuronowym wykonuje się po wcześniej aplikacji kremu znieczulającego Emla; wypełnianie ust jest więc bezbolesne. Powiększania ust da najlepszy efekt, gdy zostanie jednorazowo wstrzyknięta jedna ampułka kwasu. Efekty widoczne są natychmiast po zabiegu.

O tym, jakie zabiegi sprawią, że usta będą miały wymarzony wygląd, można przeczytać w naszym innym artykule.