. . .

Szukasz wygodnego i prostego sposobu na wydzielenie części biurowej? Mobilne ścianki działowe od Office Plus będą dla Ciebie strzałem w dziesiątkę! Są przeznaczone do efektownych aranżacji przestrzeni biurowych – dzięki nim w prosty sposób rozwiążesz problem braku wydzielonych miejsc na salę konferencyjną, poczekalnię czy stanowiska biurowe. Oprócz tego sprzedajemy także ruchome ścianki działowe, które w naturalny sposób połączą modułowe szafy tak, by osiągnąć spektakularny efekt. Jeżeli zależy Ci na estetycznym wyglądzie swojego biura i chcesz, by zapanował w nim porządek, to modułowe ścianki działowe będą doskonałym wyborem. A jeżeli urządzasz wszystko od podstaw, to zapraszamy do kontaktu – oferujemy przepiękne meble gabinetowe w Gdyni, a także realizujemy usługi projektowania i urządzania przestrzeni od zera.

Ścianki działowe do biura

Doskonale wiemy, że w otwartej przestrzeni biurowej ciężko zapewnić pracownikom odpowiedni komfort pracy. Właśnie dlatego warto rozważyć ścianki działowe (czytaj więcej https://www.officeplus.pl/oferta/sciany-dzialowe/) do biura, które zapewnią pracownikom prywatność, zwiększą ich komfort oraz w prosty i elegancki sposób uporządkują całą przestrzeń. Montaż ruchomej ścianki działowej jest niezwykle prosty, a wybór pomiędzy ich rodzajami jest ogromny – bez problemu dobierzesz taki produkt, który podkreśli indywidualny charakter Twojej firmy. Office Plus oferuje także pasujące estetyką meble biurowe w Gdyni, w której znajduje się siedziba naszej firmy. Razem z nami stworzysz przestrzeń, która stworzy pracownikom komfortowe miejsce do pracy.

Ściany szklane

Szklane ścianki działowe do biura doskonale sprawdzą się nie tylko w biurze – będą idealne również w hotelu i centrum handlowym, ale sprawdzą się także w mieszkaniu. Ruchome ścianki działowe w mieszkaniu mogą służyć jako oddzielenie części sypialnianej od dziennej lub jako wydzielenie części kuchennej. Często stosuje się je także do wydzielenia domowego biura lub gabinetu. Ścianki ze szkła wyglądają bardzo nowocześnie, a zarazem są uniwersalne i pasują do większości wnętrz.

Ściany panelowe

Mieszkasz w Gdańsku, Gdyni, Sopocie lub niedaleko Trójmiasta i chcesz zainwestować w panelowe ścianki działowe? Dobrze się składa – Office Plus oferuje wysokiej jakości panele, dostępne z szerokiej palety wykończeń. Znajdziesz u nas panele lakierowane, melaminowe, fornirowane, tapicerowane lub szklane w ramkach aluminiowych. Ich zaletą jest nie tylko niska cena, ale także ogrom możliwości w układaniu, jakie dają stelaże. Są również bardzo lekkie i proste w montażu.

Przechowywanie

Oferujemy również mobilne ścianki działowe przesuwne, które pozwalają w naturalny sposób połączyć transparentne powierzchnie ścian szklanych z elegancką linią modułowych szaf na całą wysokość pomieszczenia. Umożliwiają one stworzenie całkowicie innej aranżacji oraz pozwalają na stworzenie wygodnego i eleganckiego systemu szaf do przechowywania.